Google Play Store, BlackBerry’de!

Furkan Kuk
12.11.2013, 01:40
Yorum Yok
Google Play Store

BlackBerry’nin alacağı BlackBerry OS 10.2.1 güncellemesi ile Google Play Store‘u çalıştırabileceği sızdırıldı.

Google Play Store

BlackBerry konusunda deneyimli internet sitesi CrackBerry tarafından sızdırılan fotoğraflara göre BlackBerry Z10 üzerinde Google Play Store‘un açıkça çalıştığı görülmekte.

Bilindiği üzere BlackBerry kullanıcıları BlackBerry App World‘ün yetersizliğinden şikayetçilerdi. RIM daha çok uygulama için App Player adlı bir emulator kullanıcılara sunarak Z10 ve Q10‘a Android uygulamaları yükleyebilmelerini sağlamıştı. Ancak ne kadar iyi bir emulator de olsa stabil çalışmıyordu. Fotoğraflarda Z10 üzerinde kurulu Google Play Store gözükmekte.

Google Play Store

Aylar önce Google‘un kapısını çalarak uygulama konusunda yardım isteyen BlackBerry’nin yardım çabaları karşılığını almış gibi gözüküyor. Bu durum gerçeğe dönüşürse şüphesiz iki tarafta kazançlı çıkacaktır. Piyasadan hızla uzaklaşan BlackBerry bir umut ile yoluna devam edecek, Google ise piyasadaki market yüzdesini iyiden iyiye artıracaktır.

Şimdiye kadar birçok fotoğraf sızmış durumda. Bakalım bu ortaklık ne zaman resmiyet kazanacak.

Sosyal ağ hesaplarımızı takip ediyor musunuz? Etmiyorsanız tıklayın.

Yazar Bilgileri

Furkan Kuk furkankuk@teknolojio.com
Kendini bildi bileli teknolojik ve bir o kadar meraklı. Aynı zamanda üniversite öğrencisi ve kendini geliştirmeyi seven biricik kul tanesi. Teknoloji alanında elinden geldiğince deneyim ve yorumlarını sizlerle paylaşmaya çalışacak.

YAZI HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BİLDİRİN

YAZIYA YORUM YAP

Genel - Gündem - Teknoloji - İnternet - Bilgisayar - Yazılım - Donanım - Sosyal Medya - İnceleme - Mobil - Tüketici Elektroniği - Otomobil - Oyun - Sinema - Web Araçları