Oyun 9 Haziran 2015, 01:07
Clash of Clans

Clash of Clans’da PvP Serverlara Nasıl Girilir?

Clash of Clans, piyasaya çıktığı günden beri hem iOS hemde Android platformunda en çok oynanan oyunlardan biri haline geldi. Oyun ayrıca 7 aydır aralıksız “En Çok Hasılat Yapan Oyun” sıralamasında 1. durumda. Bu da Clash of Clans’ın ne denli başarılı bir oyun olduğunu gösteriyor.

Bu kadar başarılı bir oyununda elbette milyonlarca kullanıcısı oluyor ve bu kullanıcılarda farklı deneyimler isteyebiliyor. Bu istek üzerinden doğmuş olan PvP serverlar ise Clash of Clans deneyimini farklı bir boyuta taşıyor.

PvP serverlarda, sınırsız altın, sınırsız iksir ve sınırsız elmas olduğundan, köyünüzü en üst seviyeye kadar kolayca inşa edebiliyorsunuz ve oyunun tam anlamıyla tadını çıkartıyorsunuz. Şimdi sizlere nasıl PvP serverlara girebileceğinizden bahsedelim.

Nasıl PvP Serverlara Girilir?

  1. Clash of Clans’ı oynadığınız Android cihazınızın Root’lu olması gerekiyor. (Cihazınızı Root’lamak için, detaylıca hazırladığımız Root rehberine bakabilirsiniz: Android’li Telefonları (Galaxy S3-S4-S5) Root Yapmak)
  2. Root’lu bir cihaza sahipseniz buraya tıklayarak “CoC Private Switcher” programını indirin ve telefonunuza kurunuz.
  3. Kurulum sonrasında gerekli izinlerin SuperSU tarafından verildiğinden emin olunuz.
  4. Programı açın ve server listesinden herhangi bir server seçiniz.
  5. Seçimden sonra açılan penceredeki “Yes” butonuna basarak serverin oyuna kurulumunu tamamlayınız ve oyunu açınız.

Clash of Clans’da PvP deneyimi yaşamak işte bu kadar kolay! Eğer tekrar orijinal hesabınıza geri dönmek istiyorsanız CoC Private Switcher uygulamasının üst kısımında bulunan “Resmi Server Kurulumu“nu yapıp, orijinal köyünüz ile oynamaya devam edebilirsiniz.

Not: Eğer orijinal oyundaki köyünüzün kaybolmasını istemiyorsanız, oyun esnasında Google hesabınızla oturum açın ve köyünüzü Google hesabınıza yükleyin. Böylece köyünüz hiçbir zaman kaybolmayacaktır.

Yorum Yap